kontakt

PRVÝ KONTAKT

Zákazník nás môže kontaktovať telefonicky, prípadne aj e-mailom. Dohodneme sa s ním na osobnom stretnutí, na ktorom preberieme detaily budúcej spolupráce. Ak nie je možné takéto stretnutie zrealizovať, navrhneme inú formu našej spoločnej komunikácie.

krajčírsky meter

ZISTENIE POŽIADAVKY

Spolu so zákazníkom zistíme jeho požiadavky. Preveríme, či mu vyhovujú výrobky, ktoré máme na sklade, alebo má individuálne požiadavky na strih alebo použitý materiál. Predložíme mu ponuku materiálov, potvrdíme si dodacie termíny a dodacie podmienky.

objednávka

OBJEDNÁVKA

Zákazník si písomne objedná požadovaný tovar. Objednávka musí obsahovať presný veľkostný sortiment, materiál, prípadne iné požiadavky na zhotovenie alebo vybavenie výrobkov. Musia tam byť uvedené aj kontaktné a fakturačné údaje, adresa na doručenie tovaru.

šijací stroj

VÝROBA A DODANIE

Výrobný cyklus od zadania objednávky je 2 – 3 mesiace. Ovplyvniť ho môže dodanie použitej metráže a príprav i neočakávané požiadavky zákazníka počas výroby. Následne bude tovar dodaný zákazníkovi v dohodnutom termíne a podľa vopred dohodnutých podmienok.

Máte záujem o naše produkty? Dohodnite si s nami osobné stretnutie.