O ZNAČKE PROFISTYLE

Úvod / O značke PROFISTYLE

Čo robíme

Sme spoločnosť Accord, ktorá sa zaoberá výrobou pánskej konfekcie. Jednou z našich činností je výroba profesného oblečenia pre rôzne sféry podnikania (hotely a reštaurácie, banky, dopravné spoločnosti, letecké spoločnosti, železnice), ktorú zastrešuje práve značka PROFISTYLE.

Profesné oblečenie vyrábané pod touto značkou poskytuje klasický profesionálny vzhľad, zároveň aj možnosť odlíšiť sa od konkurencie kreatívnymi detailmi, ako sú výšivka alebo logo. Vyrábajú sa z odolných materiálov, ktoré vyhovujú každodennému zaťaženiu a dlhodobému namáhaniu pri práci.

Cieľom značky PROFISTYLE je ponúkať štýlové a pohodlné profesné oblečenie najvyššej kvality, vyrobené podľa individuálnych potrieb zákazníka.

dlhoročné skúsenosti

Dlhoročné skúsenosti

S výrobou pánskej konfekcie máme mnoho skúseností. Šili sme pre zákazníkov z rôznych kútov sveta (SR, ČR, NL, DE, GB, FI).

špičkové technológie

Špičkové technológie

Vysoká úroveň spracovania ponúkaných výrobkov a špičkové technologické vybavenie sú našou známkou kvality.

nožničky

Dizajnérsky tím

Flexibilita – môžeme sa pochváliť vlastným tímom, ktorý dokáže kvalifikovane reagovať na špecifické požiadavky zákazníka.

cenovka

Výhodné ceny

Ceny sú stanovené priamo výrobcom bez ďalších obchodných a distribučných príplatkov či navýšení.

nite

Prečo naše produkty

Kúpou produktov vyrábaných pod značkou PROFISTYLE získa zákazník kvalitné výrobky od tradičného slovenského výrobcu. Vyrábané na základe dlhoročných skúseností so šitím pánskej konfekcie a pod dohľadom kvalifikovaného dizajnérskeho tímu spĺňajú všetky požiadavky na kvalitné, pohodlné a zároveň trendové oblečenie. Kvalita, skúsenosti a cena priamo od výrobcu = najlepšia voľba pre výber profesného oblečenia.

Logo Accord
Logo Matteo Bernetti
Jaroslav Dobrotka

Ing. Jaroslav Dobrotka

 generálny riaditeľ

E-mail: dobrotka@accord.sk

Monika Samáková

Ing. Monika Samáková

obchodný referent

E-mail: samakovam@accord.sk

Ak sa chcete ešte niečo spýtať, tak nás kontaktujte.